Přípravek slouží pro podporu a regeneraci kloubní chrupavky, k výživě kloubů a zlepšení jejich pohyblivosti. 
Má výrazný protizánětlivý účinek. Toto chondroprotektivum je vhodné pro všechny věkové i váhové kategorie psů. Vysoce účinná kombinace látek umožňuje účelné použití jako součást léčby pohybového aparátu i jako prevence u psů sportovních a pracovních. Hlavní účinné složky tvoří extrakt ze žraločí chrupavky, novozélandské zelené mušle, hyaluronát sodný, kolagen II typu, methylsulfonylmethan a extrakt z kurkumovníku. Toto složení zajišťuje velmi účinnou kombinaci chondroitinsulfátu, glukosaminsulfátu, omega-3 mastných kyselin, hyaluronátu sodného a kolagenu jako hlavních stavebních složek pojivových tkání. Přítomnost methylsulfonylmethanu a polyfenolů z kurkumovníku zajišťuje protizánětlivý a antioxidační účinek. Doplnění selenu v organické vazbě, vitamínu C a E dává jistotu přítomnosti dostatečného množství těchto látek s významnou funkcí v metabolismu pojivové tkáně.

Obsah účinných látek v 1 tabletě:

GLUKOSAMIN SULFÁT 500 MG CHONDROITIN SULFÁT 400 MG METYLSULFONYLMETAN 200 MG KOLAGEN II TYPU 60 MG KURKUMIN 50 MG KYSELINA HYALURONOVÁ 20 MG VITAMIN C 30 MG VITAMIN E 12,5 MG ORGANICKÝ SELEN 8,4 MG AMINOKYSELINY(LYSIN,METHYONIN,THREONIN,ARGININ) VITAMÍNY SKUPINY B (B1, B2, B3, B6, B12) CHILIN, BIOTIN, NIACIN, PANTOTENÁT VÁPENATÝ KYSELINA LISTOVÁ VÁPNÍK, FOSFOR, SODÍK DALŠÍ MINERÁLNÍ LÁTKY A STOPOVÉ PRVKY (FE, ZN, CU, MN)

Dávkování: Hmotnost psa (Iniciační dávka Udržovací dávka)

  • 1 -5 kg 1 tableta 1/2 tablety
  • 5 -10 kg 1,5 tablety 1 tableta
  • 10-25 kg 2,5 tablety 1,5 tablety
  • 25-45 kg 3,5 tablety 2 tablety
  • 45 a více kg 5 tablet 2-3 tablety

Doporučujeme užívat minimálně 2 měsíce, ideálně od 2 do 3 měsíců na jednu kůru a poté udělat pauzu alespoň 1 měsíc. Při prevenci bývají nejúčinnější 1 - 2 kůry za rok - ranný podzim a jaro nebo dle projevujících se obtíží. Není třeba přidávat vitamíny pro lepší vstřebání (vit C nejčastěji) - již jsou obsaženy. Při užívání u psů, kteří trpí bolestmi je třeba mít na paměti, že kůra obsahuje MSM, tudíž se nemusejí za dobu užívání projevovat, pejsek by se ale neměl přetěžovat. Při dotazech se na nás prosím obraťte.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Kloubní výživa roboran chondro 6 velké balení 180 tablet

  • Kód výrobku: doplnek
  • Dostupnost: 1
  • 950,00 Kč
  • 780,00 Kč