Obsahuje celkem 100% masa: cca 65% nasekaného celého kuře (3/4 této čísti tvoří nasekané kuře, 1/4 mleté kuřecí trupy, křídla a krky) a cca 35% drůbežích žaludků. Neobsahuje kusy kostí - díky vysokému tlaku a teplotě při výrobě jsou kosti rozvařené. Neobsahuje obilí a jiné přídavné látky.

Složení: cca 65% nasekaného celého kuře (3/4 této čísti tvoří nasekané kuře, 1/4 mleté kuřecí trupy, křídla a krky) a cca 35% drůbeží žaludky. Neobsahuje kusy kostí - díky vysokému tlaku a teplotě při výrobě jsou kosti rozvařené. Neobsahuje obiloviny, barviva, konzervanty, dochucovadla.

S výsokým obsahem hořčíku v přírodní formě, který ovlivňuje správnou funkci svalů a nervů, dále pak obsahuje sodík a vápník v přírodní formě, který příznivě působí na zpevňování kostí v kloubech. Kuřecí žaludky obsahují mnoho minerálních látek, stopových prvků a vitamínů v přírodní formě, nejvíce zastoupené jsou draslík, fosfor, síra, chlor, sodík a dále obsahuje menší množství hořčíku a vápníku.

Druhy:

Etiketované konzervy obsahují plastová víčka pro možnost opětovného zavření konzervy.

Chovatelské konzervy nemají etiketu ani víčko, mohou být pomačkané, ale pouze ze strany. Jsou vždy označené, aby nedošlo k záměně buď jednou etiketou v balení nebo označením jednotlivých konzerv.

Více pomačkané konzervy mohou být pomačkané i shora a zdola. Je zde větší riziko promáčknutí konzervy a jejího následného zkažení, proto je u těchto konzerv snížená cena. Jsou vždy označené, aby nedošlo k záměně buď jednou etiketou v balení nebo označením jednotlivých konzerv.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Max deluxe 3/4 kuřete se žaludky 1200 g různá balení

  • Výrobce: Sokol Falco
  • Kód výrobku: Falco MAX
  • Dostupnost: 17
  • Cena od: 70,00 Kč


Dostupné možnosti